Wie is wie?

Het Middelheimmuseum heeft een dertigtal medewerkers. Zij werken in de afdelingen collectiebeheer, tentoonstellingen, publiekswerking en communicatie, bibliotheek, shop, administratie en gebouwbeheer.

Directie

Sara Weyns – directeur
sara.weyns@antwerpen.be

 

Collecties

Veerle Meul – hoofd collecties
+32 (0)3 288 33 63
veerle.meul@antwerpen.be

Tanya Bourgeois – collectiebeheer
+32 (0)3 288 33 87
tanya.bourgeois@antwerpen.be

Samuel Saelemakers – curator collectie kunst in de stad
+32 (0)3 288 33 86
samuel.saelemakers@antwerpen.be

Lucie Bausart – collectiebeheerder
+32 (0)3 288 33 68
lucie.bausart@antwerpen.be

Marina Verhoeven – verantwoordelijke bibliotheek
+32 (0)3 288 33 65
marina.verhoeven@antwerpen.be

Jasper De Ridder - medewerker bibliotheek en collectie
+32 (0)3 288 33 61/64
jasper.deridder@antwerpen.be

Wendy Van Eyck – medewerker bibliotheek
+32 (0)3 288 33 64
wendy.vaneyck@antwerpen.be

 

Tentoonstellingen

Pieter Boons – curator
+32 (0)3 288 33 67
pieter.boons@antwerpen.be

Ian Coomans – projectcoördinatie tentoonstellingen, productie projecten
+32 (0)3 288 33 62
ian.coomans@antwerpen.be

 

Publiekswerking

Greet Stappaerts – verantwoordelijke publiekswerking
+32 (0)3 288 33 79
greet.stappaerts@antwerpen.be

Bard Neeus – administratief medewerker publiekswerking
+ 32 (0)3 288 33 76
bard.neeus@antwerpen.be

 

Pers en Communicatie

Rafaëlle Lelièvre – verantwoordelijke pers en communicatie
+32 (0) 470 72 60 87
rafaelle.lelievre@antwerpen.be

Philip Barbaix – e-communicatie
tel. +32 (0)3 288 33 77
philip.barbaix@antwerpen.be

 

Shop

Floor Wyns – onthaalmedewerker
+32 (0)3 288 33 60
floor.wyns@antwerpen.be

Toon Waroux – onthaalmedewerker
+32 (0)3 288 33 60
toon.waroux@antwerpen.be

 

Administratie

Lise Van Camp – bedrijfsvoering
+32 (0)3 288 33 75
lise.vancamp@antwerpen.be

Erik Rombaut – coördinator digitalisering
+32 (0)3 288 33 78
erik.rombaut@antwerpen.be

Sven Aertgeerts – administratief medewerker, contactpersoon vriendenvereniging vzw Middelheim Promotors
+32 (0)3 288 33 74
sven.aertgeerts@antwerpen.be

 

Toezichters

Eric Servais – ploegleider
+32 (0)3 288 33 80
eric.servais@antwerpen.be

 

Gebouwenverantwoordelijke

Werner De Meester – plaatselijk veiligheidscoördinator, toezichthouder externe medewerkers, duurzaamheidscoördinator
+32 (0)3 288 33 70
werner.demeester@antwerpen.be

Meld je aan voor onze nieuwsbrief