Wie is wie?

Het Middelheimmuseum heeft een dertigtal medewerkers. Zij werken in de afdelingen collectiebeheer, tentoonstellingen, publiekswerking en communicatie, bibliotheek, shop, administratie en gebouwbeheer.

Directie

Sara Weyns – directeur
sara.weyns@stad.antwerpen.be

 

Collecties

Veerle Meul – hoofd collecties
+32 (0)3 288 33 63
+32 (0)485 57 35 15
veerle.meul@stad.antwerpen.be

Tanya Bourgeois – conservatie collecties, secretaris commissie Beeld in de Stad
+32 (0)3 288 33 87
tanya.bourgeois@stad.antwerpen.be

Lucie Bausart – collectiebeheerder
+32 (0)3 288 33 68
lucie.bausart@stad.antwerpen.be

Marina Verhoeven – verantwoordelijke bibliotheek
+32 (0)3 288 33 65
marina.verhoeven@stad.antwerpen.be

Linda Willems – registratie en administratie collecties
+32 (0)3 288 33 86
linda.willems@stad.antwerpen.be

 

Tentoonstellingen

Pieter Boons – curator
+32 (0)3 288 33 67
pieter.boons@stad.antwerpen.be

Ian Coomans – projectcoördinatie tentoonstellingen, productie projecten
+32 (0)3 288 33 62
ian.coomans@stad.antwerpen.be

 

Publiekswerking

Greet Stappaerts – verantwoordelijke publiekswerking
+32 (0)3 288 33 79
greet.stappaerts@stad.antwerpen.be

Bard Neeus – administratief medewerker publiekswerking
+ 32 (0)3 288 33 76
bard.neeus@stad.antwerpen.be

 

Pers en Communicatie

Rafaëlle Lelièvre – verantwoordelijke pers en communicatie
+32 (0) 470 72 60 87
rafaelle.lelievre@stad.antwerpen.be

Philip Barbaix – e-communicatie
tel. +32 (0)3 288 33 77
philip.barbaix@stad.antwerpen.be

 

Shop

Greta Cooreman – onthaalmedewerker
+32 (0)3 288 33 60
greta.cooreman@stad.antwerpen.be

Toon Waroux – onthaalmedewerker
+32 (0)3 288 33 60
toon.waroux@stad.antwerpen.be

 

Administratie

Lise Van Camp – bedrijfsvoering
+32 (0)3 288 33 75
lise.vancamp@stad.antwerpen.be

Erik Rombaut – coördinator digitalisering
+32 (0)3 288 33 78
erik.rombaut@stad.antwerpen.be

Wendy Van Eyck – administratief medewerker
+32 (0)3 288 33 81
wendy.vaneyck@stad.antwerpen.be

Sven Aertgeerts – administratief medewerker, contactpersoon vriendenvereniging vzw Middelheim Promotors
+32 (0)3 288 33 74
sven.aertgeerts@stad.antwerpen.be

 

Toezichters

Thierry Penson – ploegleider
+32 (0)3 288 33 80
thierry.penson@stad.antwerpen.be

 

Gebouwenverantwoordelijke

Werner De Meester – plaatselijk veiligheidscoördinator, toezichthouder externe medewerkers, duurzaamheidscoördinator
+32 (0)3 288 33 70
werner.demeester@stad.antwerpen.be

Meld je aan voor onze nieuwsbrief